Polityka jako narzędzie niszczenia jedności narodowej


Współczesna Polska wydaje się mocno podzielona (być może to tylko moja subiektywna ocena) pomiędzy największymi partiami politycznymi czy też siłami, które skutecznie wmanewrowały społeczeństwo w spiralę wzajemnych ataków. Zawsze byłem zdania, że władzy się nie ufa tylko patrzy jej na ręce i rozlicza. Przechodząc do ostatnich wydarzeń politycznych, śledzę z zażenowaniem obwoźny cyrk sejmowy w wykonaniu tzw. total opposition. Niewyobrażalne chamstwo i arogancja jakie prezentują ludzie sprawujący funkcje publiczne w państwie przekroczyło granicę przyzwoitości i normalności.


Walka o interesy ugrupowań politycznych i wzajemne oskarżanie się o wszelkie zło i zbrodnie tego świata nakręciło serial tasiemcowy, który emitowany 24h w przekazach medialnych daje ogromną pożywkę lewackim dostojnikom z zachodu. Polska niejednokrotnie upokarzana na arenie europejskiej wciąż jest celem nikczemnych ataków, a to za sprawą konfidentów i kolaborantek z elity Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i PSLu. Ostatnie wybryki Komitetu Obrony Demokracji z całą grupą ich przywódców nawołuje do puczu, wykrzykując hasła w rodzaju chcemy Majdanu! Takie niesforne wypowiedzi mogliśmy usłyszeć m.in. od „dziennikarza” Tomasz Lisa, który przy każdej nadarzającej się okazji daje wyraz niezadowolenia z obecnej sytuacji.

Należy przypomnieć, że w Polsce były pewne uprzywilejowane grupy środowisk artystów, dziennikarzy, ludzi biznesu, którzy mieli wsparcie i grant od poprzedniego rządu i to dlatego tak licznie angażują się oni w protesty na ulicach, ponieważ te subwencje po zmianie władzy zostały im odebrane.

Najgorsze jest to, że ci nieuczciwi politycy opozycji grają na emocjach i robią dosłownie wszystko by na plecach szarego tłumu nieświadomego lub opłacanego wyrwać władzę i dokonać przewrotu. To jest duży problem, bo jeśli społeczeństwo da się uwikłać w nieczystą grę pseudo działaczy politycznych zamiast patrzeć im na ręce i nadzorować ich działania zostanie zgładzone. Mam tu na myśli wszelkiego rodzaju stosowane manipulacje i sztuczki pirotechniczne do zwodzenia ludu tak, aby to zwykli obywatele kręcili zamęt. To także bardzo brzydka i niebezpieczna gra tajnych służb, które zdolne są wykreować każdy wariant taktyczny.

Na koniec życzyłbym sobie i wszystkim prawdziwym polakom, aby osoby stojące za wypracowaniem jawnej prowokacji oraz sianiem niepokojów społecznych trafiły do aresztu z dożywotnim zakazem pełnienia funkcji publicznych.

MOY